O mnie

Strona w budowie zapraszam wkrótce....

Strona w budowie zapraszam wkrótce....


  Od najmłodszych lat fascynował mnie ten zawód. Eksperymentowałam na swoich lalkach, a później na koleżankach. Wolne chwile spędzałam w salonie, który mieścił się w pobliżu mojego domu i godzinami przyglądałam się pracy fryzjerek, z którymi później miałam przyjemność pracować, ponieważ tam właśnie zaczęła się moja przygoda z fryzjerstwem.  Już jako uczennica brałam udział w wielu szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez różne firmy. Po zdobyciu dyplomu czeladniczego w 1997 roku, rozpoczęłam pracę w salonie. Szybko zdobyłam zaufanie Klientek i dzięki temu mogłam realizować swoje pomysły. Poznałam mnóstwo ciekawych ludzi. Chcąc sprostać wymaganiom Klientek, nadal brałam udział w szkoleniach i seminariach, z których czerpałam inspiracje.

 Po zdobyciu dyplomu mistrzowskiego, na początku 2010 roku spędziłam dwa tygodnie w Słowenii i przeszłam szkolenie dla trenerów SUBRINA PROFESSIONAL. Intensywna praca w Studiu Subrina Professional pod okiem doświadczonych trenerów(między innymi Speli Ribnikar), pozwoliła mi na zdobycie nowych umiejętności, które dzisiaj wykorzystuję w pracy,a przez 5 lat dzieliłam się nimi szkoląc fryzjerów w całym kraju.

 Przez kilka lat pracowałam w Salonie Bibiuti w Kupcu Poznańskim, zyskałam tam rzeszę zadowolonych Klientek i Klientów na co dowodem są setki pozytywnych opinii w jakże popularnym teraz źródle informacji jakim jest internet.

Pracuję w zawodzie 20 lat i nadal sprawia mi to ogromną satysfakcję, cały czas realizuję swoje plany związane z fryzjerstwem, a kolejnym krokiem jest właśnie moja pracownia fryzjerska do której serdecznie zapraszam.

Created A.D.

Copyright 2017